Lechia Gdańsk złożyła ofertę za gwiazdę ligowego rywala!

11.01.2017
fot. Pressfocus

Podczas gdy włodarze Legii czy Lecha dopinają kolejne transfery, niespodziewanie cicho w mediach jest o potencjalnych wzmocnieniach Lechii Gdańsk. Możliwe jednak że już niedługo ta sytuacja się zmieni.

 

Wszystko za sprawą oferty, jaką przedstawiciele drużyny wicelidera złożyli Wiśle Płock za Giorgiego Merebaszwiliego. Zdaniem dziennikarzy gruzińskiego sportall.ge, między klubami doszło już do pierwszych rozmów i niedługo możemy spodziewać się konkretów w sprawie przenosin ofensywnego pomocnika do Gdańska.

30-latek występujący w Wiśle z numerem 10 na koszulce ma za sobą bardzo udaną rundę, w której zanotował cztery trafienia i dwie asysty. 18-krotny reprezentant Gruzji z ekipą z Płocka związany jest kontraktem do czerwca tego roku, więc teoretycznie Lechia już teraz może podpisać z nim kontrakt, który wejdzie w życie z pierwszym dniem lipca.

Wychowanek Dinama Tblilisi ma za sobą grę między innymi w serbskiej Vojvodinie i greckich klubach jak OFI czy Levadiakos, skąd właśnie trafił do Płocka.

TUTAJ możesz przeczytać o możliwym zakończeniu kariery piłkarza Wisły!

ZGADNIJ, JAKIE WYNIKI PADŁY W TYCH MECZACH I WYGRAJ NAGRODY!
1/10

JUVENTUS - NAPOLI

1:0
0:1
0:0
1:1
Następne pytanie
Redakcja
Breaking
WIDEO: Guilherme strzela gola w meczu...