John Terry może przejść do drużyny reprezentanta Polski

11.01.2017

Zaskakujące informacje docierają do nas z Anglii. Zdaniem tamtejszych mediów, m.in. Sky Sports, wieloletni kapitan Chelsea, John Terry, jeszcze zimą może opuścić "The Blues".

Wszystko dlatego, że doświadczony obrońca ma w tym sezonie ogromne problemy z grą w pierwszym składzie Chelsea. W tym sezonie wystąpił tylko w pięciu spotkaniach Premier League, a w hierarchii Antonio Conte nie jest nawet pierwszym rezerwowym. Terry przegrywa rywalizację z Davidem Luizem, Garym Cahillem i Kurtem Zoumą. Jakby tego było mało, do Londynu z wypożyczenia przedwcześnie wrócił Nathan Ake, jesienią występujący w Bournemouth. 

I właśnie do zespołu "The Cherries" wypożyczony ma zostać Terry. Zespół Artura Boruca po odejściu wspomnianego Ake'a ma deficyt na środku obrony i sytuację tę zamierza zmienić Eddie Howe, menedżer Bournemouth. Wydaje się więc, że przenosiny 36-latka na Dean Court to układ korzystny dla obu stron. Pytanie jednak, czy Terry zbliżając się do końca kariery, zdecyduje się opuścić klub, w którym spędził niemal całą piłkarską karierę. 

TUTAJ możesz przeczytać o ofercie z Turcji dla kluczowego piłkarza Wisły Kraków

OGLĄDAŁEŚ EUROPEJSKIE LIGI W SEZONIE 16/17? SPRAWDŹ SWOJĄ WIEDZĘ O NAJLEPSZYCH STRZELCACH!
1/9

W której minucie Aubameyang zdobył gola gwarantującego mu koronę króla strzelców Bundesligi?

85
89
91
93
Następne pytanie
Redakcja
Breaking
Historyczny moment - VAR anuluje gola....