Najlepsze bonusy u buków, z których warto skorzystać

30.01.2019

Osoby, które grają od dłuższego czasu w zakłady sportowe szukają ciekawych promocji u bukmacherów, które pozwolą im zarobić więcej, a przy okazji świetnie się bawić. Oczywiście bukmacherzy dbając o zainteresowanie swoją ofertą kierują bonusy bukmacherskie zarówno do osób już zarejestrowanych, jak i do tych, którzy dopiero zastanawiają się, u którego bukmachera warto postawić swoje pieniądze. Rzecz jasna duże znaczenie ma renoma bukmachera i opinie innych graczy, a także marże, jakie bukmacher pobiera od każdego zakładu. Trzeba jeszcze pamiętać, że każdy zakład obarczony jest podatkiem 12%, dlatego stawiając 100 zł w grze tak naprawdę jest 88 zł. Oczywiście bukmacherzy starają się zachęcić graczy oferując promocje, które mają zwiększyć wygraną. Warto zatem przyjrzeć się najlepszym bonusom u bukmacherów, z których warto skorzystać.

Promocje u bukmacherów dla nowych graczy – bonusy od depozytu

Większość bukmacherów dla nowych graczy proponuje darmowe zakłady, a także bonusy od depozytu. W przypadku darmowego zakładu jest poczucie, że nic się nie traci, gdyż pieniądze otrzymuje się niejako za darmo po rejestracji. Taką promocję posiadają posiadają Polskie Zakłady Bukmacherskie. Tutaj w przypadku wygranej, od otrzymanych 50 zł, można pieniądze inwestować dalej bądź wypłacić. W przypadku niektórych bukmacherów można liczyć na zwrot środków z pierwszego nieudanego zakładu do określonej kwoty, co ma być zachętą do dalszej gry. Tak jest w przypadku zakładów bukmacherskich Fortuna, gdzie można uzyskać zwrot do 100 zł od pierwszego nieudanego zakładu, przy czym następnie należy postawić tą sumę na kolejny zakład. Promocje na start im bardziej wydają się korzystne, tym zwykle wymagają większego zaangażowania od gracza. Jednak wszystko jest w pełni legalne i zawarte w regulaminach, na które zgadzamy się podczas rejestracji.

Bonusy bukmacherskie dla wytrawnych graczy i znawców tematu

Zakłady sportowe i bonusy bukmacherskie idą z sobą w parze, a bukmacherzy często organizują konkursy, gdzie tworzony jest ranking graczy. Takie wydarzenia są związane np. z najważniejszymi rozgrywkami w tenisie, jak Australian Open czy French Open. LV Bet organizuje konkurs, w którym za każde dobrze obstawione zdarzenie oraz kupon oczywiście zawarty na zdarzenia związane z tym wydarzeniem sportowym gracz otrzymuje punkty rankingowe. Również za złe obstawienia zbiera się punkty. Na koniec wydarzenia osoby z największą liczbą punktów otrzymują bonusy do wykorzystania. Oczywiście wszystkie zakłady w ramach konkursu muszą być zawarte na określony w regulaminie minimalny kurs. Laureaci mają 30 dni na obrót wygraną 3-krotnie, również z ustalonym kursem minimalnym. To doskonała zabawa i szansa na wysokie wygrane dla koneserów i znawców danej dyscypliny.

Jeśli ci się nie powiedzie… - bonusy bukmacherskie

Wielu bukmacherów oferuje również promocje dla tych graczy, którzy mają gorszą passę. W końcu wśród nich również muszą utrzymać zainteresowanie. Zatem, jeżeli twój zakład kombi okazał się nietrafiony, a brakło bardzo niewiele, to możesz liczyć na pewien zwrot u niektórych bukmacherów. Taką ofertę ma LV Bet przy zawarciu zakładu na minimum 5 zdarzeń, w których 4 z nich były trafione. Jeżeli postawiłeś przynajmniej 20 zł, to możesz liczyć na zwrot. Maksymalna kwota zwrotu z jednego zakładu może wynieść 50 zł. To środki, które otrzymujesz na ponowny 3-krotny obrót, które musisz wykorzystać w ciągu 30 dni, inaczej przepadną. Zatem oznacza to, iż na kolejne zakłady musisz postawić w sumie 150 zł. Zatem jest to sposób aby się odkuć, choć dlatego, że musisz obrócić cashback po kursie 1.75 twoja wygrana wcale nie jest pewna. Oferty cash back ma wielu bukmacherów, m.in. Milenium, czy też Fortuna.

Strefa VIP dla najlepszych graczy

Promocje u bukmacherów to również oferty dla uprzywilejowanych. Niektórzy bukmacherzy tworzą tzw. strefy VIP, do których zapraszani są najbardziej aktywni gracze, którzy regularnie obstawiają, a także wpłacają depozyty, a dodatkowo mają również dość dobre wyniki w grze w zakładach. Dla nich oferowane są specjalne konkursy, w których za dobrze obstawione zakłady mogą wygrać bonusy na kolejne gry, a nawet nagrody specjalne, np. wycieczki. Jak trafić do strefy VIP? Przede wszystkim najpierw należy sprawdzić czy bukmacher posiada taką ofertę, a potem pozostaje być aktywnym i dobrze analizować poszczególne zakłady, a być może otrzyma się zaproszenie do elitarnego grona, gdzie można wygrać jeszcze więcej.

Przedstawione promocje i bonusy to tylko niektóre oferty wśród legalnych bukmacherów w Polsce, które wydają się najciekawsze. Oczywiście warto zagłębiać się w rankingi i opinie o bukmacherach. Ponadto promocje i bonusy są zwykle limitowane czasowo, dlatego trzeba śledzić na bieżąco strony bukmachera, aby orientować się o nowych ciekawych ofertach.

 

Redakcja
Breaking
Pierwszy gol Cristiano Ronaldo w barwach...