OKANTUJ BUKA: Typujemy mecz reprezentacji Polski

07.09.2018

Lubicie uczucie, kiedy wasze wybory okazują się być trafne? My bardzo, dlatego też postanowiliśmy dzielić się z wami naszymi przemyśleniami jeśli chodzi o wydarzenia sportowe. Zapinamy pasy, odpalamy wybraną przez was stronę i jedziemy!

Całość podzieliliśmy na dwie części - w pierwszej znajdziecie propozycje złożone z "pewniejszych" meczów - Kupon Dnia, drugi z kolei to Okazja Dnia, czyli jedno zdarzenie, ale z dość wysokim kursem z FORTUNA

KUPON DNIA

Na początek mecz najważniejszy dla wszystkich Polaków, czyli starcie reprezentacji pod wodzą Jerzego Brzęczka w Bolonii z Włochami. Zasada Wojciecha Kowalczyka jest taka, by nigdy nie stawiać na naszych. Jeśli wygrają - serce się cieszy, jeśli przegrają natomiast, to... portfel. Wychodzimy dziś z podobnego założenia - tym bardziej, że atakować prawdopodobnie będziemy skrzydłami podciętymi, bo nie grającymi w klubach, czyli Jakubem Błaszczykowskim i Rafałem Kurzawą, a także osamotnionym Robertem Lewandowskim w ataku.

Macie inny pomysł na ten mecz?

OKAZJA DNIA

Wyższego kursu szukamy w meczu Azerbejdżanu z Kosowem. Teoretycznie faworytami są gospodarze i to właśnie na nich stawiamy, choć kurs nie wskazuje jednoznacznie na ekipę gospodarzy. Naszym zdaniem to jednak okazja, bo reprezentacja kraju rozwiającego się mocno w dziedzinie futbolu podejmować będzie na własnym boisku drużynę, która uczestniczy w rozgrywkach międzynarodowych od niedawna.

Jeżeli nasze propozycje przypadły wam lub chcecie znaleźć coś innego, możecie zapoznać się ze szczegółami na stronach bukmachera FORTUNA. Dobrej zabawy!

Admin
Breaking
Pierwszy gol Cristiano Ronaldo w barwach...