OKANTUJ BUKA: Typujemy piątkowe mecze LOTTO Ekstraklasy!

24.08.2018

Lubicie uczucie, kiedy wasze wybory okazują się być trafne? My bardzo, dlatego też postanowiliśmy dzielić się z wami naszymi przemyśleniami jeśli chodzi o wydarzenia sportowe. Zapinamy pasy, odpalamy wybraną przez was stronę i jedziemy!

Całość podzieliliśmy na dwie części - w pierwszej znajdziecie propozycje złożone z "pewniejszych" meczów - Kupon Dnia, drugi z kolei to Okazja Dnia, czyli jedno zdarzenie, ale z dość wysokim kursem z FORTUNA

KUPON DNIA

Na początek wygrana Piasta Gliwice z Cracovią. Gospodarze co prawda ostatnio przegrali dwa spotkania z rzędu, ale z wyżej notowanymi na papierze i w tabeli Jagiellonią Białystok i Legią Warszawa. Pierwsze trzy kolejki natomiast zawodnicy Waldemara Fornalika wygrali i obstawiamy, że w meczu z Cracovią nastąpi przełamanie i powrót na zwycięską ścieżkę. Zwłaszcza, że do Gliwic przyjeżdża Cracovia, która w tym sezonie jeszcze nie wygrała ani jednego spotkania. 

Macie inny pomysł na ten mecz?

OKAZJA DNIA

Wyższego kursu szukamy w meczu Korony Kielce z Arką Gdynia, gdzie widzimy wygraną gości. Piłkarze Zbigniewa Smółki pokazali w ostatniej kolejce dobrą piłkę i zwyciężyli po raz pierwszy w tym sezonie. Zrobili to z rewelacją ubiegłego sezonu, Wisłą Płock, w dodatku przekonująco. Po dwóch porażkach i trzech remisach przyszedł czas na komplet punktów i typujemy, że zwycięstwo zamieni się w zwycięską passę. Korona również wygrała w Płocku (1:2), później pokonała u siebie Śląsk (2:1), ale nie zdoła zatrzymać rozpędzającej się drużyny Smółki. 

Jeżeli nasze propozycje przypadły wam lub chcecie znaleźć coś innego, możecie zapoznać się ze szczegółami na stronach bukmachera FORTUNA. Dobrej zabawy!

Admin
Breaking
Pierwszy gol Cristiano Ronaldo w barwach...