Izak wraca do komentowania meczów w TVP

18.06.2017

Jak możemy przeczytać na stronie sport.tvp.pl, Piotr Skowyrski, znany bardziej jako "Izak" wraca do komentowania piłkarskich meczów w aplikacji mobilnej TVP Sport. Jakie spotkania tym razem skomentuje znany youtuber?

Izak został po raz kolejny zaproszony przez TVP do komentowania meczów po tym, jak jego wcześniejsze wystąpienia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Spotkania komentowane przez youtubera podczas EURO 2016 odnotowały ponad 700 tysięcy odtworzeń, a zasięg w kanałach TVP Sport na facebooku wynosił ponad 3 miliony. Tym razem Skowyrski skomentuje mecze Pucharu Konfederacji, który właśnie rozpoczął się w Rosji.

Głos Izaka będzie można usłyszeć podczas trzech spotkań - 18 czerwca o 16:30, kiedy to będzie komentował mecz Portugalii z Meksykiem, 22 czerwca o 19:30 w trakcie starcia Niemiec i Chile oraz w meczu finałowym, który zostanie rozegrany 2 lipca. 

W  niedzielę podczas meczu Portugalia - Meksyk Izak stworzy duet wraz z Szymonem Borczuchem, a kolejne spotkanie prawdopodobnie razem z Maciejem Iwańskim.

CZYTAJ TAKŻE O POMYŚLE NA REWOLUCYJNE ZMIANY W PIŁCE NOŻNEJ. 60-MINUTOWY MECZ I NOWE RZUTY WOLNE!

JESTEŚ FANEM ROBERTA LEWANDOWSKIEGO? SPRAWDŹ SWOJĄ WIEDZĘ NA JEGO TEMAT!
1/10

(1/10) W KTÓRYM ROKU URODZIŁ SIĘ ROBERT LEWANDOWSKI?

1989
1988
1987
1986
Następne pytanie
Redakcja
Breaking
WIDEO: Guilherme strzela gola w meczu...