OFICJALNIE: Usain Bolt w piłkarskiej grze. Co za niespodzianka

13.06.2017

Od kilku dni po sieci krążyły pogłoski, że Usain Bolt znajdzie się w jednej z piłkarskich gier. Na potwierdzenie tej informacji nie czekaliśmy zbyt długo, a w oficjalnym trailerze wyjaśniła się rola jamajskiego biegacza. FIFA czy PES? Kto ostatecznie "zdobył" rekordzistę świata?

Atmosferę na swoich social-mediach podkręcał sam Usain Bolt, który zagadkowymi postami podburzał internautów do spekulacji, w której grze się pojawi. FIFA czy PES? Wątpliwości zostały rozwiane w momencie pojawienia się trailera gry przygotowywanej przez KONAMI.

Jamajczyk będzie dostępny w trybie gry My Club, a komentatorzy już teraz zdradzają, że Bolt będzie jedną z najszybszych postaci w grze. Nie bez przyczyny mówią po jego golu: "Catch him if you can".

Pytanie tylko czy jego postać nie będzie zbyt dobra. Doskonale wiemy, że statystyki osób promujących gry są zawsze zawyżane i nie zdziwi nas jeśli i tym razem będzie podobnie. Wskazuje na to chociażby jego świetne uderzenie w trailerze. Jeśli KONAMI nie przesadzi z "podkręceniem" jego skilli, dostaniemy arcyciekawy dodatek i już nie możemy doczekać się przetestowania Jamajczyka w grze!

KLIKNIJ TUTAJ I PRZECZYTAJ O KARZE DLA LECHII GDAŃSK! KOMISJA SIĘ NIE PATYCZKOWAŁA!

JESTEŚ FANEM ROBERTA LEWANDOWSKIEGO? SPRAWDŹ SWOJĄ WIEDZĘ NA JEGO TEMAT!
1/10

(1/10) W KTÓRYM ROKU URODZIŁ SIĘ ROBERT LEWANDOWSKI?

1989
1988
1987
1986
Następne pytanie
Redakcja
Breaking
WIDEO: Guilherme strzela gola w meczu...