Nie ma lepszego od Lewandowskiego! Oto drużyna sezonu Bundesligi

26.05.2017

Czekaliśmy na to z niecierpliwością - w FIFA Ultimate Team pojawią się najlepsi zawodnicy tego sezonu, a wśród nich m.in. Robert Lewandowski, który otrzymał genialną kartę. Na niebiesko zaświeci również jeszcze jeden Polak. Statystyki obu zawodników wyglądają nie tylko zachęcająco do przetestowania, ale pozwalają wierzyć, że obaj będą jednymi z najlepszych graczy na swoich pozycjach.

Co prawda Lewandowski nie został królem strzelców tego sezonu Bundesligi, ale swoją postawą udowadniał wielokrotnie, że jest najlepszym zawodnikiem ligi - co do tego niemal nikt nie ma żadnych wątpliwości. Nic więc dziwnego, że uhonorowali go także osoby z EA Sports, odpowiedzialne za tryb Ultimate Team. Karta Polaka w wersji "Team of the Season" prezentuje się naprawdę genialnie!

Te statystyki wyglądają po prostu genialnie - 99 punktów strzelania, 98 dryblingu, a do tego 93 oczka podań. Nie ma wątpliwości, że na to zdecydowanie zasłużył. W oczy razi tylko "niska" wartość tempa Lewandowskiego. Czy rzeczywiście jest o tyle wolniejszy od Ousmane Dembele czy Pierre-Emericka Aubameyanga?

Kapitan reprezentacji nie jest jedynym Polakiem, który pojawił się w drużynie sezonu niemieckiej ekstraklasy. Niebieską wersję karty na pozycji prawego obrońcy otrzymał również Łukasz Piszczek. Wśród jego statystyk tylko dwie są niższe niż 90 - strzelanie i tempo, które ma niższe nawet od Lewandowskiego.

Tak prezentują się wszystkie karty zawodników z drużyny sezonu Bundesligi. Którą z nich chcielibyście przetestować?

JESTEŚ FANEM ROBERTA LEWANDOWSKIEGO? SPRAWDŹ SWOJĄ WIEDZĘ NA JEGO TEMAT!
1/10

(1/10) W KTÓRYM ROKU URODZIŁ SIĘ ROBERT LEWANDOWSKI?

1989
1988
1987
1986
Następne pytanie
Redakcja
Breaking
WIDEO: Guilherme strzela gola w meczu...