Kolejne TOTY w FIFA 17. Pomocnicy już w paczkach!

11.01.2017
fot. Pressfocus

Upolowanie karty TOTY graniczy z cudem i świadomi są tego wszyscy. Jeśli nie wydaliście wszystkich swoich monet na polowanie na napastników, to możecie próbować dalej - tym razem na rynku pojawili się pomocnicy. I może być trochę łatwiej bo pojawiły się już pierwsze screeny od osób, które trafiły ich w paczkach.

Luka Modrić, Toni Kroos i Andres Iniesta - wybór wymienionej trójki - jak zresztą co roku - wzbudził wiele kontrowersji. Decyzji FIFA zmienić już nie możemy, dlatego skupmy się na tym, co zaserwowało nam EA.

Gdyby w piłce nożnej nie trzeba było biegać, Toni Kroos byłby zdecydowanie najlepszy na świecie. Nie można jednak nie doceniać jego wpływu na grę Realu, to wciąż świetny rozgrywający który dyktuje tempo gry Królewskich. Jakby nie patrzeć - EA dość dobrze go odwzorowało.

W oryginalnej wersji FIFA 17 został obdarzony dość żałosną szybkością wynoszącą 45. Jego karta TOTY została w tym aspekcie podrasowana o 15, co sprawia że od czasu do czasu uda mu się kogoś dogonić. Dysponuje za to genialnymi podaniami (98) i świetnymi strzałami (90).

Etatowy bywalec tego składu, znalazł się w tym zestawieniu już po raz szósty z rzędu! Kluczowy piłkarz Barcelony, który mimo upływającego czasu i coraz większej ilości wątpliwości co do jego obecności w podobnych plebiscytach - wciąż broni się boiskową formą.

Jak przystało na pomocnika najlepszej drużyny roku ma podania na świetnym poziomie, a także drybling. Nie jest najszybszy - ale wystarczająco do swojej pozycji. Problemem może być jedynie jego siła, ale przy umiejętnym prowadzeniu powinien być sprytniejszy od przeciwników.

Płuca Realu Madryt i jego najważniejszy zawodnik. Totalne przeciwieństwo Toniego Kroosa - on na boisku jest wszędzie tam, gdzie jest potrzebny. Wśród pomocników TOTY nie ma sobie równych - ani Iniesta, ani reprezentant Niemiec nie dorównują mu umiejętnościami.

Choć z całej trójki najgorzej podaje, ale za to potrafi świetnie uderzyć z dystansu (92) i dysponuje doskonałym przeglądem pola (99). Co wyróżnia go najbardziej z całej linii obrony? Atrybuty defensywne - Luka odbiera piłkę (87) niczym rasowy stoper, a najlepiej radzi sobie z tym aspektem bez wślizgów (92).

Pomocników można trafić w paczkach tylko do najbliższego czwartku. A że trafić ich można? Proszę bardzo.

TUTAJ zobaczycie najnowszy skład TOTW z Polakiem!

JESTEŚ FANEM CRISTIANO RONALDO? SPRAWDŹ SWOJĄ WIEDZĘ NA JEGO TEMAT!
1/10

(1/10) W KTÓRYM ROKU URODZIŁ SIĘ CRISTIANO RONALDO?

1987
1986
1984
1985
Następne pytanie
Redakcja
Breaking
WIDEO: Guilherme strzela gola w meczu...