Milenium to legalny bukmacher – czyli jaki?

26.10.2018

Milenium to bukmacher, który dba o polskiego klienta

Milenium działa na polskiej scenie bukmacherskiej od 2004 roku, a w 2012 otrzymał licencję Ministerstwa Finansów na oferowanie swoich usług w sieci. To są fakty, nie podlegają dyskusji. Jednak co tak naprawdę oznacza ta cała legalność? Co daje przeciętnemu fanowi sportu?

Przede wszystkim gwarancję bezpieczeństwa, rozumianego na różne sposoby. Przed rozpoczęciem gry Milenium przeprowadza nowego użytkownika przez prosty proces rejestracji, dzięki któremu sprawdza jego dane osobowe, między innymi weryfikuje wiek – bo ja wiadomo, zakłady bukmacherskie w Polsce dozwolone są od 18 roku życia. Dzięki temu dzieci i młodzież są chronione przez polskich, legalnych operatorów.

W tym miejscu mogą podnieść się głosy: co z ochroną danych osobowych? Spokojnie, Milenium jako legalny bukmacher gwarantuje bezpieczne przetwarzanie i przechowywanie danych swoich klientów oraz nieudostępnianie ich innym podmiotom. Podobnie jest z transakcjami – pośredniczą im wyłącznie sprawdzone, wiarygodne systemy.

Takiej pewności klienci nie mogli mieć wcześniej, decydując się na usługi zagranicznych operatorów bez licencji, którzy to z powodzeniem obsługiwali polskich graczy przed zmianami w ustawie o grach hazardowych. Niewiele osób zdawało sobie sprawę z tego, że powierzało dane i pieniądze podmiotowi, który nie był kontrolowany i mógł ich zwyczajnie oszukać.

Tyle w kwestiach formalnych, przyjrzyjmy się ofercie Milenium i wszystkiemu, co na co dzień towarzyszy graczom. Mimo że operator działa na rynku od lat, trzeba przyznać, że nie zwalnia tempa. Przykład? Dopiero co uzupełnił swoją ofertę o 31 nowych lig, które trudno spotkać u konkurencji – mowa między innymi o drugiej piłkarskiej lidze ekwadorskiej czy brazylijskiej lidze kobiecej. Poza tym, gracze mogą korzystać z takich udogodnień jak dedykowana aplikacja mobilna czy blog bukmacherski zawierający na przykład zapowiedzi meczów.

Źródło: www.milenium.pl

Wniosek? Milenium to bukmacher, który nastawiony jest na polskiego klienta, dostosowuje do niego swoją ofertę i usługi. Dla kibiców to oczywiście dobra wiadomość, za którą kryją się wysokiej jakości produkty.

Milenium – dowiedz się więcej na temat tego legalnego bukmachera

 

Milenium to bukmacher, który dba o polski sport

Milenium dba nie tylko o polskiego gracza – dba także o polski sport. Zaskoczony? Nietrudno to wytłumaczyć. Większość dostępnych zakładów bukmacherskich stanowią zakłady na wydarzenia sportowe. Sport jest więc nieodłączną częścią bukmacherki, a legalni w Polsce operatorzy doskonale wiedzą, że ich obstawiający są również kibicami, związanymi z lokalnymi zespołami. Milenium wspiera gracza w odpowiedzialnej grze, a polskie drużyny w drodze na szczyt – jest oficjalnym sponsorem Zagłębia Lubin oraz KS Falubaz.

Źródło: www.milenium.pl

Milenium Zakłady Bukmacherskie to firma posiadająca zezwolenie Ministra Finansów z dnia 16 lutego 2012 r. nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. Oznacza to, że może zgodnie z prawem oferować swoje usługi w Polsce. Udział w nielegalnych zakładach bukmacherskich jest zakazany i skutkuje surowymi karami. Należy pamiętać, że gry hazardowe wiążą się z ryzykiem, dlatego warto podchodzić do nich z rozsądkiem. Oferta legalnych bukmacherów w Polsce skierowana jest wyłącznie do osób pełnoletnich. 

Redakcja
Breaking
Pierwszy gol Cristiano Ronaldo w barwach...