Dramat Ivicy Vrdoljaka. To koniec jego piłkarskiej kariery?

11.01.2017
fot. Pressfocus

Wszystko wskazuje na to, że kontrakt Ivicy Vrdoljaka z Wisłą Płock jeszcze w styczniu zostanie rozwiązany. Chorwacki pomocnik nadal nie może dojść do pełni zdrowia po kontuzji kolana. 

[reklama_1

Gdy latem 33-latek odchodził z Legii Warszawa, wydawało się, że może to być koniec jego przygody z piłką nożną. Na to wskazywały również wypowiedzi lekarzy, którzy wróżyli mu nawet... problemy z chodzeniem, nie mówiąc już o grze w piłkę. Niespodziewanie rękę do Vrdoljaka wyciągnęła jednak Wisła Płock, gdzie Chorwat spokojnie miał dochodzić do zdrowia i zimą przejść pełny okres przygotowawczy. 

Okazuje się jednak, że to niemożliwe. Zawodnik miał poinformować sztab szkoleniowy "Nafciarzy", że potrzebuje jeszcze kilku tygodni na powrót do gry na najwyższych obrotach. Jak donosi portal futbolfejs.pl, oznacza to, że cierpliwość trenera Marcina Kaczmarka skończyła się i Wisła skorzysta z klauzuli przedwczesnego rozwiązania umowy z Vrdoljakiem, którego zabraknie w składzie "Nafciarzy" na zbliżające się zgrupowanie. 

Ta decyzja może spowodować, że Chorwat zdecyduje się odwiesić piłkarskie buty na kołku. Ostatni mecz zagrał on bowiem w maju 2015 roku i szansa na to, że znajdzie się klub, który zdecyduje się go zatrudnić, jest niewielka. 

TUTAJ możesz przeczytać o Johnie Terrym, który wiosną może grać w jednej drużynie z reprezentantem Polski

JESTEŚ FANEM POLSKIEJ PIŁKI? SPRAWDŹ SWOJĄ WIEDZĘ!
1/10

JAKIEGO KLUBU TRENEREM PRZED PRZENOSINAMI DO LEGII WARSZAWA BYŁ JACEK MAGIERA?

PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA
ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
CHROBRY GŁOGÓW
WIDZEW ŁÓDŹ
Następne pytanie
Redakcja
Breaking
WIDEO: Dwa gole Marcina Budzińskiego w...