#FaceEleven – co to takiego i co możecie wygrać?

22.11.2016

Chyba każdy marzy, żeby zamienić słowo z idolem czy postacią znaną z boisk czy telewizji. I my Wam to umożliwiamy. #FaceEleven, bo prawie jak twarzą w twarz, za pośrednictwem Facebook Video. Mało? Oprócz tego, że nasz gość odpowie na zadane pytanie, jest jeszcze opcja zgarnięcia oficjalnej piłki Ekstraklasy z jego autografem. Czy może być lepiej?

Jeszcze nie rozumiecie? Okej, to teraz łopatologicznie, z rozłożeniem na czynniki pierwsze:

  • Tydzień w tydzień gośćmi naszej redakcji są postaci, które znacie z boisk, ale nie tylko. Pojawiają się też dziennikarze, eksperci, trenerzy. Po prostu ludzie piłki. Do tej pory godnie ugościliśmy Łukasza Wiśniowskiego, Piotra Włodarczyka czy Tomasza Smokowskiego. Końca listy nie widać. Kontaktów mamy więcej niż Piotr Świerczewski.
  • To tak naprawdę program nie nasz, tylko Wasz – naszych czytelników. To Wy zadajecie pytania. My tylko sprzątamy.
  • Odpowiedź na pytanie nie jest jedynym profitem. Najlepsze z nich nasz gość nagrodzi oficjalną piłką Ekstraklasy ze swoim autografem. Nie rozdajemy ich znajomym, babciom ani ciociom. Nie ma lipnego losowania czy wyścigu „kto pierwszy, ten lepszy”. O wszystkim decyduje gość.
  • Gdzie zadawać pytania? W komentarzu pod odpowiednio wyeksponowanym z wyprzedzeniem – najczęściej jednodniowym – postem na naszym facebookowym fanpage. Informujemy tam kto będzie gościem i kiedy się z nim spotkamy. Komentarz to jedyna opcja. Nie przez wiadomości prywatne, nie na Twitterze. Nie przyjmujemy też gołębi pocztowych i telegramów.
  • Wysłałeś pytanie i zastanawiasz się czy wygrałeś? Musisz oglądać transmisję z naszym gościem. Na końcu podpisze piłkę na Twoich oczach i sam zakomunikuje, że właśnie to pytanie spodobało mu się najbardziej.

Dołączamy również do akcji #DobroWraca, rozpropagowanej na Twitterze przez Krzysztofa Stanowskiego. Oficjalna piłkę ostatniego Euro, z podpisami wszystkich gości biorących udział w #FaceEleven, trafi na licytację, której środki zostaną przeznaczone na cele charytatywne. Więcej informacji pod hashtagiem #DobroWraca na Twitterze. 

Nie wierzycie? Niżej naoczne dowody na to, że nie mamy zamiaru was wykiwać.

 

Tomasz Smokowski odpowiada na Wasze pytania. Autor najlepszego z nich zgarnie piłkę Lotto Ekstraklasy! A już w niedzielę duży wywiad z jednym z najlepszych komentatorów w Polsce! Tutaj przeczytasz o co tak naprawdę chodzi w naszym cyklu #FaceEleven i jak możesz zgarnąć kolejną piłkę: http://firsteleven.com/aktualnosci/3292,faceeleven-co-to-takiego-i-co-mozecie-wygrac

Opublikowany przez FirstEleven.com na 22 listopad 2016

 

Przed Wami kolejny odcinek #FaceEleven, w którym na Wasze pytania odpowiada Tomasz Iwan, dyrektor reprezentacji Polski i jeden z najbliższych współpracowników Adama Nawałki. Obejrzycie koniecznie, bo nasz gość wybrał spośród Was zwycięzcę nagrody od R-GOL!

Opublikowany przez FirstEleven.com na 1 grudzień 2016

 

JESTEŚ FANEM CRISTIANO RONALDO? SPRAWDŹ SWOJĄ WIEDZĘ NA JEGO TEMAT!
1/10

(1/10) W KTÓRYM ROKU URODZIŁ SIĘ CRISTIANO RONALDO?

1987
1986
1984
1985
Następne pytanie
Redakcja
Breaking
WIDEO: Guilherme strzela gola w meczu...